Konkurs "Przygody cudzoziemców na polskim runku pracy - 2011".

Konkurs "Przygody cudzoziemców na polskim rynku pracy - 2011"

UWAGA: przedłużony termin składania prac do 1 MAJA 2012 roku.

Zapraszamy wszystkich pracowników cudzoziemskich oraz do osób na rzecz, których pracują imigranci do udziału w kolejnym konkursie „Przygody cudzoziemców na polskim rynku pracy”.
Podziel się swoją historią i doświadczeniem i wygraj atrakcyjne nagrody –netbook, aparat fotograficzny, telefon komórkowy!!!

Do konkursu można zgłosić eseje, pamiętniki, błogi, zdjęcia, obrazy, filmiki, listy, tomiki anegdot, wiersze, piosenki, które dotyczą sytuacji cudzoziemców na polskim rynku pracy, relacji w miejscu pracy, trudności i sukcesów związanych z odnalezieniem się na polskim rynku pracy, w szczególności w kontekście relacji z pracodawcą i współpracownikami, budowania kariery oraz ścieżki rozwoju, przystosowania się do warunków pracy, kontaktów z urzędami w zakresie legalizacji pracy i pobytu.
Uwaga: prace konkursowe muszą być sporządzone w języku polskim!

Zgłoszona twórczość imigrantów lub ich pracodawców zamieszczana jest przez pracowników projektu na stronie internetowej. Prace poddawane są głosowaniu przez publiczność. Prace można nadsyłać od 1 listopada 2011 do 1 maja 2012 r. włącznie na adres mailowy: bullp.gro.gorf.pim|sruknok#bullp.gro.gorf.pim|sruknok pocztą tradycyjną na adres : Fundacja Rozwoju Oprócz Granic , ul. Górskiego 3/17, 00-033 Warszawa z dopiskiem Konkurs 2011.

Więcej informacji na stronie www.mip.frog.org.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu:
http://mip.frog.org.pl/Regulamin_konkursu.pdf

Zdjęcia z uroczystego rozwiązania zeszłorocznego konkursu „Przygody cudzoziemców na polskim rynku pracy-2010” można zobaczyć na naszej stronie na Facebook
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.228698813809115.67778.188190174526646&type=1

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License